BS Żmigród Autoryzacja - nowa aplikacja Banku Spółdzielczego w Żmigrodzie

Szanowni Klienci,

informujemy, że w trosce o Państwa wygodę korzystania z bankowości internetowej przygotowaliśmy aplikację BS Żmigród Autoryzacja, którą można już pobrać za darmo ze sklepu internetowego Google Play.

Aplikacja BS Żmigród Autoryzacja służy do autoryzowania operacji w systemie bankowości elektronicznej eBankNet – ibank.bszmigrod.com.pl. Jest alternatywą dla SMS kodów oraz list haseł jednorazowych, które przestaną funkcjonować od 14 września br.

Do działania BS Żmigród Autoryzacja potrzebny jest wyłącznie dostęp do Internetu – aplikacja ta może więc być pomocna tym Klientom, którzy ze względu na lokalizację mają problemy z zasięgiem telefonii GSM, ale posiadają aktywny dostęp do Wi-Fi.

Aplikację można aktywować bez przychodzenia do naszego Banku pod warunkiem, że Klient przeszedł już na SMS-owy sposób uwierzytelniania (do czego wielokrotnie zachęcaliśmy w naszych komunikatach).

Jak zaktywować aplikację mobilną?

W na stronie https://ibank.bszmigrod.com.pl po zalogowaniu się wybieramy kafelek Mój Profil – opcja Mobilna autoryzacja. Następnie wybieramy Aktywuj mobilną autoryzację przez SMS, parujemy urządzenie mobilne z usługą eBankNet. Od tego momentu wszelkie operacje bankowe będą autoryzowane w aplikacji mobilnej.

Polecamy Państwu obejrzenie filmu instruktażowego, który jest dostępny poniżej oraz w eBankNet po kliknięciu przycisku Mój Profil, wybraniu opcji Mobilna autoryzacja i kliknięciu przycisku Zobacz, jak aktywować aplikację mobilną.