Aplikacja bankowości mobilnej - komunikat

Aplikacja bankowości mobilnej

Bank Spółdzielczy w Żmigrodzie informuje, że udostępniamy dla naszych Klientów unowocześnioną wersję darmowej aplikacji BS Żmigród Autoryzacja, która posiada dodatkowe funkcje aplikacji mobilnej. To również wygodna alternatywa dla SMS-owego uwierzytelniania operacji bankowych. Uruchomienie aplikacji mobilnej odbędzie się 14 września. BS Żmigród Autoryzacja została poszerzona o następujące usługi:

  • dostęp do informacji o produktach, które Klient posiada w bankowości elektronicznej tj.: rachunki, karty (debetowe i kredytowe), lokaty, kredyty.
  • wyświetlanie informacji szczegółowych, w tym dostępne środki i saldo, wyświetlanie historii i blokad,
  • wykonywanie transakcji: przelewów krajowych i własnych, doładowania telefonu użytkowników.

W związku z poszerzeniem aplikacji BS Żmigród autoryzacja kluczowy dla Państwa będzie dzień udostępnienia jej nowej wersji, czyli 14 września 2020 r.

Tego dnia Państwa urządzenie mobilne zostanie automatycznie ROZPAROWANE i nastąpi powrót do wcześniejszego sposobu autoryzacji, tj. poprzez SMS. Konieczne będzie:

- pobranie aktualizacji (BS Żmigród Autoryzacja)  z Google Play,

- sparowanie swojego urządzenia mobilnego z eBankNet.

Klienci, którzy chcą skorzystać z usług aplikacji po raz pierwszy, powinni pobrać ją z Google Play i sparować swoje urządzenie mobilne z bankowym systemem eBankNet.

Proces instalacji i parowania odbywa się w taki sam sposób jak w przypadku poprzedniej wersji aplikacji.